Marka CareWork jest synonimem jakości i od zawsze dba o najwyższy standard oferowanych usług. W branży opiekuńczej wyznaczamy wzorce działania, to samo czynić chcemy działając jako certyfikowana Agencja Zatrudnienia. W codziennej pracy kierujemy się takimi wartościami jak szacunek dla drugiej osoby, solidność oraz zaufanie. Klientom i współpracownikom zawsze staramy się zapewnić bezpieczeństwo, komfort i satysfakcję.

Jednym z naszych największych atutów jest wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, zarówno tymi, którzy poszukują odpowiedniego dla siebie zatrudnienia, jak i tymi, których celem jest znalezienie pracownika „skrojonego na miarę”. Rozumiemy, jak działa współczesny rynek pracy. Doskonale znamy trudności, z jakimi borykają się przedsiębiorcy i potrzeby kierujące pracownikami poszukującymi zatrudnienia.

Współpraca z CareWork to gwarancja profesjonalizmu. Stawiamy na nieustanne podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników i doskonalenie działań organizacyjnych, co pozwala nam wyznaczać trendy, będące dla innych niedoścignionym wzorem. Dowodem na to jest stały rozwój firmy, wzmacnianie jej pozycji na rynku, a także – a nawet przede wszystkim – wciąż rosnące grono zadowolonych klientów i współpracowników.

Jeśli chcą Państwo dołączyć do tego grona, serdecznie zapraszamy do kontaktu:

Wyślij CV Wyślij zapytanie ofertowe