W ramach usługi leasingu pracowniczego osób z Ukrainy proponujemy naszym Klientom wykonywanie tłumaczeń ustnych oraz pisemnych z języka ukraińskiego na język polski i vice versa.

Mogą Państwo na nas liczyć we wszelkich sprawach, w których niezbędna jest obecność tłumacza, w szczególności podczas wstępnych i stanowiskowych szkoleń BHP, wdrożeń na nowe stanowiska a także Państwa spotkań z pracownikami z Ukrainy.

Dysponujemy zespołem profesjonalistów dlatego proponujemy Państwu usługę tłumaczeń na najwyższym poziomie. Zasada bezwzględnej poufności obowiązuje wszystkie współpracujące z nami osoby. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo powierzonych nam dokumentów. Tłumaczymy wszelkiego rodzaju teksty specjalistyczne, techniczne m.in. instrukcje obsługi  czy dokumenty niezbędne podczas szkoleń stanowiskowych itp.

Pozostajemy również do dyspozycji naszym pracownikom z Ukrainy i chętnie świadczymy usługi na ich rzecz. Zarówno w języku polskim jak i ukraińskim przygotowujemy wszelkiego rodzaju dokumenty kadrowe: umowy o zatrudnieniu, zaświadczenia o wynagrodzeniu i inne niezbędne przy zatrudnieniu pracowników z Ukrainy.

Wyślij zapytanie ofertowe