Rekrutacja stałych pracowników wymaga określonych umiejętności i pociąga za sobą dodatkowe koszty. Co więcej, jeśli przedsiębiorca realizuje ją samodzielnie, często nie przynosi pożądanych efektów. Prowadzi to do konieczności ponownego rozpoczynania procesu selekcji kandydatów.

Najlepszym rozwiązaniem dla firm, które poszukują pracowników o odpowiednich kwalifikacjach i umiejętnościach – takich, którzy docelowo staną się ważną częścią ich zespołu – jest powierzenie zadań z zakresu pośrednictwa pracy specjalistom. Agencja Zatrudnienia CareWork gwarantuje najlepsze rezultaty, przy minimalnych kosztach.

Na czym polega usługa rekrutacji stałej?

W ramach rekrutacji stałej CareWork zajmuje się wyszukiwaniem kandydatów, których profil odpowiada wymaganiom stawianym przez przedsiębiorcę. Na tym etapie najpierw staramy się jak najdokładniej określić potrzeby przyszłego szefa tak, aby przedstawiani przez nas potencjalni pracownicy byli idealnie dopasowani do przyszłego miejsca pracy i charakteru zatrudnienia.

Po określeniu podstawowych kryteriów przystępujemy do czynnego poszukiwania kandydatów do pracy. Skuteczność tych działań zapewnia dywersyfikacja używanych przez nas środków. Korzystamy zarówno z najpopularniejszych portali z ofertami pracy, jak i stron branżowych oraz kontaktów własnych. Posiadamy rozbudowaną bazę danych specjalistów, która pozwala nam szybki i skutecznie dotrzeć do potencjalnych kandydatów.

Kolejnym etapem rekrutacji jest wstępna selekcja otrzymanych aplikacji. W zależności od wymagań klienta może ona obejmować jedynie analizę CV lub przeprowadzenie pierwszych rozmów kwalifikacyjnych. Po zakończeniu pracy Agencja Zatrudnienia CareWork jest gotowa do zaprezentowania jej efektów przyszłemu pracodawcy. Nasz klient zawsze otrzymuje od nas pełną informację o przebiegu poszukiwań oraz portfolio wybranych kandydatów, spośród których wskazać może najbardziej odpowiadającą mu osobę.

Co zyskują nasi klienci?

Przede wszystkim, dzięki stosowanym przez nas profesjonalnym narzędziom rekrutacyjnym, wieloletniemu doświadczeniu i rozbudowanej bazie kontaktów, możliwość szybkiego znalezienia kandydata, który spełni wymagania przedsiębiorcy. Ponadto, oszczędność czasu i pieniędzy. Co więcej, gwarancję satysfakcji.

Agencja Zatrudnienia CareWork wszystkim swoim klientom udziela minimum 1 miesięcznej a maksymalnie 5 miesięcznej gwarancji na wykonywane przez nas usługi (długość gwarancji uzależniona jest od charakteru stanowiska). Co to oznacza? Bierzemy odpowiedzialność za efekty naszej pracy. Jeśli w okresie objętym gwarancją pojawi się konieczność znalezienia kolejnego kandydata na to samo stanowisko, zrobimy to za darmo.

Koszt oferowanej przez nas usługi rekrutacji i selekcji pracowników uzależniony jest od stanowiska, jakie mamy obsadzić. Nasze wynagrodzenie zaczyna się od wartości miesięcznego wynagrodzenia brutto przewidzianego dla danego pracownika do maksymalnie 3-krotności jego miesięcznej pensji.

Wyślij zapytanie ofertowe