Od początku swojej działalności firma CareWork stawia na jakość i profesjonalizm, wyznając zasadę, że jedynie najwyższe standardy są dobrą odpowiedzią na potrzeby rynku pracy. Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie pozwala nam określić siebie, jako grupę najwyżej wykwalifikowanych doradców zawodowych, cieszących się szacunkiem zarówno swoich współpracowników, jak i klientów.

Agencja Pracy CareWork posiada certyfikat nr 16503, który wydany został przez Marszałka Województwa Opolskiego, potwierdzając prawo świadczenia przez nas usług z zakresu pośrednictwa pracy. Co więcej, firma CareWork jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), największej w Polsce branżowej organizacji pracodawców, która promuje legalne formy zatrudniania pra­cowników. Z kolei o wysokim poziomie oferowanych przez nas usług opiekuńczych, a także wieloletnim doświadczeniu w pracy z ludźmi, satysfakcji klientów oraz kompetencjach organizacyjnych świadczą przyznane nam certyfikaty TÜV.

Wszystko to gwarantuje zarówno współpracującym z nami przedsiębiorcom w kraju i za granicą, jak i pracownikom, którzy dzięki naszej pomocy znajdują pewne i bezpieczne zatrudnienie, że ich potrzeby zawsze będę dla nas na pierwszym miejscu.